کلینیک جراحی لاغری دکتر قدسی در تهران

دکتر حامد قدسی » جراحی ها » کلینیک جراحی لاغری دکتر قدسی در تهران
کلینیک جراحی لاغری در تهران

زیبایی اندام درکنار سلامتی کامل، یکی از آرزوهای هر انسانی است. هرکسی دوست دارد اندام زیبا و خوش فرمی داشته باشد. با داشتن اندام متناسب، سلامتی شما نیز افزایش می یابد. زیرا بسیاری از مشکلات ازجمله، دیابت، فشار خون، چربی خون، رابطه مستقیمی با چاقی دارند. چاقی یکی از مشکلاتی است که همواره زیبایی و تناسب را درمعرض خطر قرار می دهد و مریضی های دیگری را نیز با خود به همراه دارد. یکی از اولین راهکارهایی که بسیاری از افراد به سراغ آن می روند، استفاده از رژیم غذایی مناسب و ورزش منظم است. اما این روش برای همه افراد نتیجه موثری ندارد. این افراد باید به سراغ کلینیک جراحی بروند. یکی از بهترین گزینه های کلینیک جراحی لاغری در تهران، کلینیک لاغری دکتر قدسی است. در این مقاله با این کلینیک لاغری و روش های درمانی و انواع جراحی های چاقی آشنا می شوید.

کلینیک جراحی لاغری دکتر قدسی در تهران

دکتر حامد قدسی بعنوان متخصص جراحی لاپاراسکوپی و جراحی های چاقی، خدمات زیادی را ارائه داده اند. ایشان در زمینه جراحی های لاپاراسکوپی پیشرفته چاقی، تیروئید و جراحی پلاستیک سینه، شکم و لیزر لیپولیز بصورت تخصصی در کلینیک جراحی درحال فعالیت هستند. کلینیک دکتر حامد قدسی بعنوان کلینیک جراحی لاغری در تهران رضایت زیادی را درمیان بیماران و مراجعین کسب نموده است.

روند پذیرش بیمار

در این کلینیک در اولین قدم برای بررسی لزوم انجام جراحی چاقی، مشاوره حضوری انجام می شود. در جلسه مشاوره، بیمار متقاضی جراحی لاغری توسط پزشک معاینه می شود. پزشک متخصص علاوه بر معاینه بیمار، آزمایش یا تست های لازم را برای بیمار تجویز می کند. یکی از تست های پیش از انجام جراحی چاقی، مشاوره و تست قلب است.

همچنین، در جلسه مشاوره پیش از جراحی توسط پزشک متخصص، بیمار از لحاظ روانشناسی بررسی می گردد. زیرا یکی از موارد الزامی برای انجام جراحی چاقی، مشاوره روانشناسی پیش از جراحی چاقی است. علاوه براین، لازم است پیش از انجام جراحی چاقی، با یک متخصص گوارش نیز مشاوره انجام شود.

پس از انجام موفق تمامی آزمایشات و تست ها، درصورت وجود شرایط مناسب برای بیمار، یکی از عمل های جراحی چاقی بسته به تجویز پزشک باتوجه به شرایط بیمار انجام می شود. سپس، شخص موردنظر به اتاق عمل معرفی شده و تحت عمل جراحی چاقی قرار می گیرد.

پس از انجام جراحی چاقی در کلینیک جراحی لاغری در تهران، وضعیت بیمار تا زمان بهبودی کامل توسط متخصص بررسی می شود. مشاوره برای داشتن تغذیه مناسب پس از جراحی انجام می شود.

چگونه بفهمم کاندید مراجعه به کلینیک لاغری هستم؟

مسلما افراد دارای مشکلات اضافه وزن و چاقی مفرط بهترین کاندید برای مراجعه به کلینیک لاغری هستند. این افراد معمولا از مشکلاتی همچون فشارخون، دیابت و سایر مشکلات ناشی از چاقی رنج می برند. به همین دلیل، با انجام جراحی چاقی نه تنها به تناسب اندام می رسند، بلکه بسیاری از مشکلات ناشی از آن نیز کاهش می یابد. برای جراحی در کلینیک جراحی لاغری در تهران، ابتدا باید ببینید جزو افراد کاندید برای انجام جراحی لاغری هستید یا خیر.

یکی از معیارهای مناسب برای اینکه بفهمید کاندید برای جراحی چاقی هستید یا خیر، استفاده از شاخص توده بدنی است. شاخص توده بدنی یاbmi، یکی از معیارهایی است که مشخص می کند قد فرد متناسب با وزن او هست یا خیر. همانگونه که در سایر مقالات مربوط به محاسبه bmi گفته شد، برای محاسبه این شاخص از فرمول مشخصی استفاده می شود. برای محاسبه این شاخص، باید قد و وزن خود را بدانید.

جراحی لاغری در تهران

کاندیداهای جراحی لاغری با توجه به عدد bmi ‎

عدد bmi ‎ از تقسیم قد فرد بر توان دوم وزن فرد حاصل می شود. عدد حاصل نشان دهنده میزان توده بدنی شما در مقایسه با قد شماست. این عدد را باتوجه به نکات زیر بررسی کنید:

  • اگر مقدار این عدد بین ۱۸٫۵ تا ۲۵ است، دارای تناسب اندام هستید و نیاز به هیچ گونه جراحی چاقی ندارید.
  • اگر مقدار bmi بین ۲۵ تا ۳۰ باشد دچار اضافه وزن هستید. اما ممکن است با ورزش یا رژیم غذایی به وزن متعادل خود برسید.
  • اگر مقدار شاخص بین ۳۰ تا ۳۵ باشد دارای چاقی درجه یک و اگر مقدار آن بین ۳۵ تا ۴۰ باشد دارای چاقی درجه ۲ هستید. برخی افراد در این دسته برای انجام جراحی چاقی مراجعه می کنند.
  • اگر مقدار شاخص بالای ۴۰ باشد، دارای چاقی مفرط هستید و این دسته بهترین کاندید برای انجام جراحی در کلینیک جراحی لاغری در تهران هستند.

بیمارانی که دارای مشکلات چاقی هستند و از بیماری هایی همچون فشار خون، دیابت، کبد چرب، سندروم متابولیک و غیره رنج می برند نیز کاندید مناسبی برای جراحی های چاقی هستند.

از چه روش های درمانی در کلینیک جراحی استفاده می شود؟

روش های درمانی که توسط دکتر قدسی در کلینیک جراحی لاغری در تهران انجام می شود به شرح زیر است:

بای پس معده

این یکی از جراحی های چاقی محبوب برای رسیدن به لاغری و تناسب اندام است. این جراحی به یکی از روش های بای پس کلاسیک و مینی بای پس ممکن است انجام شود که تقریبا مشابه هم هستند اما در جزئیات اندکی با هم متفاوت هستند.

اسلیو معده

این یکی از روش های رایج برای رسیدن به لاغری و تناسب اندام است. در این روش حدودا ۸۰ درصد معده برداشته می شود و اشتها و میل به غذا در فرد کاهش می یابد.

حلقه معده

در این نوع جراحی چاقی، با قرارگیری یک حلقه در بالای معده، حجم معده کاهش می یابد و رفته رفته سبب کاهش وزن و لاغری فرد می شود.

کلینیک جراحی لاغری در تهران

پلیسه معده

بعنوان ارزان ترین عمل درمیان جراحی های چاقی شناخته شده است. در این روش معده روی هم  بخیه یا به اصطلاح پلیسه می شود. با این کار، فضای معده بیمار کاهش می یابد.

آیا جراحی های چاقی برای همه افراد مناسب است؟

همانگونه که پیش تر گفته شد، همه افراد نمی توانند از این عمل جراحی استفاده کنند. حتی تمامی افرادی که دارای مشکل چاقی مفرط هستند ممکن است کاندید مناسبی برای این عمل نباشند. زیرا پیش از عمل باید انواع تست ها و آزمایشات و بررسی ها توسط متخصص روی این افراد انجام شود.

جمع بندی

دکتر قدسی بعنوان متخصص جراحی های لاغری توانسته اند رویای بسیاری از بیماران برای دستیابی به تناسب اندام و زیبایی را تحقق بخشند. یکی از بهترین کلینیک هایی که برای انجام جراحی های لاغری می توانید روی آن حساب کنید، کلینیک دکتر حامد قدسی است. برای انجام مشاوره یا دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه، با ما در تماس باشید.

جهت دریافت نسخه pdf این مطلب روی کلمه دانلود کلیک کیند.

در facebook به اشتراک بگذارید
Facebook
در twitter به اشتراک بگذارید
Twitter
در pinterest به اشتراک بگذارید
Pinterest
در linkedin به اشتراک بگذارید
LinkedIn

پست های مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *