بهترین جراح چاقی در تهران: ویژگیهای بهترین جراح چاقی در تهران

خانه | جراحی ها | بهترین جراح چاقی در تهران: ویژگیهای بهترین جراح چاقی در تهران
بهترین جراح چاقی در تهران

بهترین جراحان چاقی در تهران در انجام جراحی کاهش وزن تخصص دارند و می‌تواند به شما کمک کنند تا در مورد سلامت طولانی مدت خود تصمیمات مثبت و موثر بگیرید. انتخاب فردی که برای درک نیازهای منحصر به فرد شما زمان میگذارد، باعث میشود تا موفقیت طولانی مدت و رضایت بخش کسب کنید. کسی که به عنوان بهترین جراح چاقی شناخته می‌شود، به طور حتم دوره‌های تخصصی و فوق تخصصی فلوشیپ لاپاراسکوپی پیشرفته را طی کرده و مهارت لازم را برای اجرای تکنیک‌های مختلف جراحی متابولیک کسب نموده است.

مشاوره چاقی با دکتر قدسی tel://09109254936

 

از طرفی بهترین جراحان چاقی از تجربه بالا در انجام عمل‌های متابولیک برخوردار هستند، به همین دلیل چالش‌های پیش روی عمل را به خوبی می‌شناسند و برای کنترل و مدیریت آنها بهترین برنامه درمان را طراحی و پیاده سازی می‌نماید. از آنجا که جراحی کاهش وزن یک عمل بزرگ و مهم محسوب می‌شود، بهترین جراحی چاقی در تهران باید با دقت و ظرافت بالا تکنیک‌های جراحی را اجرا نماید تا عوارض و مشکلات بعد از عمل به حداقل برسند. بنابراین قبل از انجام جراحی در مورد نحوه عملکرد، سابقه و تجربه پزشک پرس و جو کنید.

ویژگیهای بهترین جراح چاقی در تهران، یک جراح چاقی خوب چه خصوصیاتی دارد؟

اهمیت انتخاب بهترین جراح چاقی

حال که در مورد اهمیت انتخاب بهترین جراح چاقی دانستید، ممکن است این سوال پیش آید که چگونه می‌توان بهترین جراح را پیدا کرد؟ بهترین جراحی چاقی در تهران این ویژگی ها را دارد:

 1. داشتن مهارت تخصصی
 2. سابقه انجام جراحی‌های موفقیت آمیز
 3. اخلاق و منش حرفه‌ای و متعهدانه
 4. به روز بودن دانش و تکنیک‌های درمانی
 5. در دسترس بودن و پاسخگویی به موقع

1)    داشتن مهارت و دانش تخصصی 

اولین نکته‌ای که برای انتخاب بهترین جراح چاقی در تهران باید مورد توجه قرار دهید، بررسی مدارک علمی و تخصصی پزشک است. همچنین یک جراح خوب باید گواهینامه‌های معتبر علمی و حتی بین المللی داشته باشد. بهترین جراحی چاقی باید دوره‌های تخصصی و فوق تخصصی فلوشیپ و لاپاراسکوپی پیشرفته را طی کرده و عملکرد خوبی در این زمینه داشته باشد.

2)    سابقه انجام جراحی‌های موفقیت آمیز

علاوه بر تخصص پزشک، انجام جراحی‌های موفقیت آمیز و رضایت بیماران نیز بسیار مهم است. داشتن سابقه کاری درخشان نشان می‌دهد که پزشک عملکرد بسیار عالی در زمینه پیاده‌سازی تکنیک‌های جراحی داشته است. این همچنین بدان معناست که جراحی با تمرکز و دقت بالا انجام گرفته و بیمار توانسته در شرایطی کاملاً ایده‌آل اهداف سلامتی خود را تحقق بخشد و به تناسب اندام مورد نظر خود دست پیدا کند.

3)    اخلاق و منش حرفه‌ای و متعهدانه

جراح چاقی باید برای درک بیمار و اهداف درمانی او وقت بگذارد. انتخاب یک جراح چاقی که ترجیحات درمانی بیمار را در نظر می‌گیرد و به فرآیند تصمیم گیری او احترام می‌گذارد، بسیار مهم است. بهترین جراحی چاقی در تهران باید با بیمار ارتباط درستی برقرار کرده تا بیمار بدون هیچ نگرانی و اضطرابی در مورد شرایط سلامتی خود صحبت کرده و اهداف و نیازهای درمانی خود را به درستی بیان کند. در واقع ارتباط سالم بین پزشک و بیمار کمک می‌کند تا بیمار با مسئولیت پذیری بیشتری مراقبت‌های قبل و بعد از عمل را دنبال کند. بنابراین بهترین جراح چاقی باید شنوای خوبی برای نیازهای بیمار باشد، با صبر و حوصله به سوالات او پاسخ دهد و متعهدانه وضعیت بیمار را پیگیری نماید. پزشکان حرفه‌ای همواره خود را متعهد به رعایت اصول اخلاقی در قبال بیمار می‌دانند.

4)    به روز بودن دانش و تکنیک‌های درمانی 

بهترین جراح چاقی تلاش می‌کند تا دانش و مهارت خود را مطابق با استانداردهای روز دنیا ارتقا بخشد. بهترین جراح چاقی تکنیک‌های جدید جراحی را با هدف کاهش عوارض و خطرات بیشتر جستجو کرده و روش‌های نوین پزشکی را به خوبی آموخته و اجرایی نماید. این می‌تواند باعث شود تا حد امکان جراحی ایمن و موثر انجام شود.

5)    در دسترس بودن و پاسخگویی به موقع

همانطور که گفته شد جراحی چاقی یک عمل بسیار بزرگ و مهم محسوب می‌شود که به دلیل تهاجمی بودن عمل می‌تواند با عوارضی مانند خونریزی، تهوع، مشکلات گوارشی و… همراه باشد. بنابراین بسیار مهم است که بیماران بتوانند دسترسی سریع به پزشک داشته و در مورد مشکلات پیش آمده مشاوره‌های لازم را دریافت کنند.

درخواست مشاوره تخصصی رایگان

برای دریافت مشاوره  توسط کارشناسان کلینیک چاقی دکتر قدسی  فرم زیر را تکمیل کنید.

چگونه بهترین جراح چاقی در تهران را پیدا کنیم؟

برای انتخاب بهترین جراح چاقی باید به این نکات مهم توجه کنید:

 1. نظرات بیماران و مراجعین را بپرسید
 2. مدارک علمی و گواهینامه‌های معتبر پزشکی را بررسی کنید
 3. به نحوه پاسخگویی پزشک در جلسات مشاوره و معاینه توجه کنید

1) نظرات بیماران و مراجعین را بپرسید 

برای این منظور شما می‌توانید به مطب پزشک مراجعه کرده و از بیماران در مورد نحوه عملکرد و رضایت آنها سوال بپرسید. اگر امکان مراجعه حضوری به مطب برای شما مقدور نیست، می‌توانید به سایت یا صفحات مجازی پزشک مورد نظر خود مراجعه کرده و نظرات کاربران و بیماران را مطالعه نمایید.

2) مدارک علمی و گواهینامه‌های معتبر پزشکی را بررسی کنید 

یک راه آسان برای محدود کردن لیست بهترین جراحان چاقی بررسی گواهینامه‌های معتبر علمی و بین المللی پزشکان است. شما می‌توانید هنگام مراجعه به پزشک از او بخواهید تا درباره مدارک علمی و گواهینامه‌هایی که کسب کرده اطلاعات لازم را به شما بدهد. پزشکان متعهد و حرفه‌ای مدارک علمی و تخصصی خود را در مطب یا در سایت در معرض دید بیماران و کاربران قرار می‌دهند تا آنها با اطمینان و آسودگی خیال برای جراحی اقدام نمایند.

3) به نحوه پاسخگویی پزشک در جلسات مشاوره و معاینه توجه کنید 

در مورد نحوه جراحی، چگونگی استفاده از تکنیک جراحی، خطرات و مزایای هر روش بپرسید. شما می‌توانید درباره همه نگرانی‌ها و سوالات خود از پزشک مشاوره و راهنمایی بخواهید. پزشک باید دلسوزانه به سوالات شما گوش داده و شما را در این مورد راهنمایی کند. بهترین جراح چاقی در تهران باید برای خواسته‌ها و نیازهای بیمار وقت بگذارد. به طور حتم این نشان از تعهد، دلسوزی و اخلاق حرفه‌ای پزشک است.

بهترین جراح چاقی در تهران باید چقدر تجربه کاری داشته باشد؟

داشتن تجربه کاری عالی و درخشان نشان از مهارت و دقت بالای پزشک برای انجام جراحی است. هرچه پزشک از تجربه بالاتری برخوردار باشد نتایج نهایی به بهترین شکل ممکن و با حداقل عوارض جانبی همراه خواهد بود. نام دکتر حامد قدسی با بیش از صدها جراحی عالی و موفقیت آمیز در صدر لیست بهترین جراحان چاقی قرار دارد. قرار گرفتن در این لیست به دلیل توانایی و دانش تخصصی بالا استفاده از به روزترین و کارآمدترین تکنیک‌های جراحی چاقی و تجربه کاری درخشان در زمینه انجام انواع جراحی متابولیک است.

چگونگی انتخاب روش درمان چاقی توسط بهترین جراح چاقی

چگونگی انتخاب روش درمان چاقی توسط بهترین جراح چاقی

افراد زیادی هستند که رژیم های مختلفی را امتحان کرده اند و به نتیجه دلخواه خود نمی رسند، به همین دلیل از لاغری خود ناامید می شوند. این شکست به دلایل مختلفی تجویز رژیم نامناسب و مشکلات ژنتیکی به وجود می آید.

به همین دلیل جراحی چاقی برای این افراد بهترین گزینه است. بهترین جراح چاقی در تهران و دیگر شهرها، در زمان معاینه اطلاعات مختلفی مانند وجود سابقه چاقی در خانواده، سابقه بیماری یا انجام هرگونه عمل جراحی چاقی یا رژیم غذایی را در پرونده پزشکی شما ثبت می کند.

سپس با توجه به مناطقی از بدنتان که چربی در آنها بیشتر است و با توجه به مسائل دیگری مانند میزان متابولیسم بدن، عادت های غذایی و.. بهترین روش های درمانی را به شما پیشنهاد می دهند و مزایا و معایب هرکدام را برایتان توضیح می دهند تا در نهایت با انجام مناسب ترین روش، به نتیجه دلخواه خود برسید.

نکته مهم: اولین قدم برای کاهش وزن انتخاب بهترین جراح چاقی در تهران و دیگر شهر هاست. بهترین جراح چاقی باید تجربه درمان افرادی مختلف را داشته باشد تا بتواند تشخیص دهد عالی ترین گزینه برای کاهش وزن شما چیست. آیا باید از یک رژیم غذایی خاص پیروی کنید و یا اینکه باید از روش های مختلف جراحی چاقی مانند بای پس یا اسلیو معده استفاده نمایید.

در هر دو حالت نقش پزشک در نتیجه گیری از روش درمان بسیار زیاد است. فراموش نکنید، انتخاب پزشک باید بر اساس معیار های درست ذکر شده انجام شود.

بهترین جراح چاقی باید توانایی انجام چه عمل هایی را داشته باشد؟

یک جراح چاقی حاذق باید اطلاعات کافی در مورد بهترین و محبوب ترین روش های جراحی روز دنیا یعنی اسلیو معده، بای پس معده، بالون معده و.. داشته باشد. این روش ها به دلیل عوارض بسیار کم و مزایای خوبی که دارند، در سراسر جهان محبوب هستند.

بهترین جراح چاقی باید با این روش ها آشنایی داشته باشد و از روش های قدیمی که بسیار تهاجمی هستند و  برای بیمار عوارض نسبتا زیادی به همراه دارند، اجتناب نماید.

بهترین جراح چاقی در تهران با مدرک بین المللی

بهترین جراح چاقی قطعا باید اعتبار بین المللی داشته باشد جالب است بدانید جراحی چاقی در جهان یک فدراسیون بین المللی دارد که جراحان چاقی حاذق تنها در صورت داشتن مهارت ها و استانداردهای بین المللی و به روز دنیا میتوانند عضو این فدراسیون شوند، آقای دکتر سید حامد قدسی خورسند سالهاست که عضو این انجمن جهانی چاقی هستند و هر سال نیز مدرک ایشان با افتخار تمدید می گردد برای دیدن این تاییدیه میتوانید به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید، همچنین لینک زیر تاییدیه عضویت دکتر قدسی در خود سایت IFSO است.

بهترین جراح چاقی در تهران

در نهایت انتخاب بهترین جراح چاقی ممکن است برای هر فرد متفاوت باشد شما باید این انتخاب را بر اساس معیارها و موارد ذکر شده در این مقاله انجام دهید، در انتخاب جراح خود عجله نکنید زیرا این امر قطعه حیاتی پازل سلامتی فردی است که روش جراحی را برای لاغری انتخاب کرده است

دکتر سید حامد قدسی خورسند یکی از جراحان با تجربه و حاذق چاقی هستند و بر اساس نظرات بیمارانشان می توان ایشان را یکی از بهترین جراحان چاقی تهران دانست

ایشان بر متد های مختلف جراحی چاقی مانند لاپاروسکوپی پیشرفته تسلط دارند. • دوره جراحی چاقی را در کشور فرانسه گذرانده اند

 • عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی IFSO هستند و تا کنون بیماران بسیار زیادی را درمان کرده اند.
 • جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در ‏سایت اقدام نمایید.‏

درخواست مشاوره تخصصی رایگان

برای دریافت مشاوره  توسط کارشناسان کلینیک چاقی دکتر قدسی  فرم زیر را تکمیل کنید.

منابع: 

Seyed hamed ghodsi khorsand, Tehran | International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders (ifso.com)

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
درباره دکتر حامد قدسی
متخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراح چاقی، دوره تکمیلی از استراسبورگ فرانسه، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی IFSO

پست های مرتبط

عوارض اسلیو معده
اسلیو

عوارض اسلیو معده

چاقی عامل اصلی بسیاری از بیماری‌هاست. داشتن اضافه وزن، علاوه بر اینکه تناسب اندام شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد شما را در معرض خطراتی

ادامه مطلب »

9 دیدگاه دربارهٔ «بهترین جراح چاقی در تهران: ویژگیهای بهترین جراح چاقی در تهران»

 1. مهلا جعفری نجف آبادی

  بهترین جراح چاقی کیه؟ چطور میشه از میزان مهارت جراح چاقی آگاه شد؟

  1. علیرضا اوستا

   سلام و درود عرض ادب خانم جعفری
   اضافه وزن و چاقی خطرات زیادی برای سلامتی افراد به دنبال دارد. انتخاب بهترین جراح چاقی به شما کمک می‌کند تا هرچه سریع‌تر به نتایج کاهش وزن خود دست پیدا کنید. یک جراحی خوب مدارک علمی معتبر کسب کرده و دوره‌های جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته در زمینه چاقی را با موفقیت پشت سر گذاشته است. سابقه پزشکی و انجام عمل‌های موفقیت آمیز از دیگر ملاک‌ها برای تعیین میزان مهارت جراح چاقی است. برای انتخاب بهترین جراح چاقی به دنبال افرادی باشید که از روش‌های نوین علمی برای انجام جراحی‌های مختلف چاقی بهره می‌برند.

 2. محمد طاها نظری

  ساده‌ترین راه برای انتخاب بهترین جراح چاقی چیه؟ چطور میتونم واقعا یک جراح چاقی عالی پیدا کنم؟

  1. علیرضا اوستا

   سلام وقت بخیر جناب نظری
   پس از بررسی مدارک پزشکی و گواهینامه‌های علمی شما می‌توانید از طریق صفحات مجازی، سایت اینترنتی، اینستاگرام و… در مورد سوابق جراح مورد نظر خود اطلاعات لازم را به دست آورید. شنیدن نظرات کاربران، دیدن پیام ها و رضایت بیماران راه دیگری برای شناسایی بهتر جراح چاقی است.

 3. سارا زمان زاده

  انتخاب بهترین جراح چاقی چه مزایایی به همراه دارد؟ چرا باید دنبال یک جراح چاقی خوب باشیم؟

  1. علیرضا اوستا

   سلام و درود سرکارخانم
   اگر به دنبال بالا بردن کیفیت زندگی و افزایش طول عمر خود هستید باید به تناسب اندام و بهبود سلامت خود بیشتر توجه کنید. افرادی که دچار اضافه وزن هستند، بیشتر در معرض بیماری‌های قلبی، دیابت فشار خون و… قرار دارند. انتخاب بهترین جراح چاقی می‌تواند به این افراد کمک کند تا یک عمل بدون نقص با حداقل عوارض جانبی داشته باشند.
   • در این صورت روند بهبودی سرعت بیشتری پیدا خواهد کرد
   • فرد سریعتر می‌تواند به روال عادی زندگی خود بر‌گردد
   • نیاز به جراحی مجدد برای اصلاح مشکلات جراحی قبلی نخواهد بود
   • کاهش وزن به بهترین شکل دنبال خواهد شد

  1. علیرضا اوستا

   سلام و درود قطعا صادقانه پاشخ میدیم خدمتتون پزشک های خیلی خوب زیادی وجود دارند اما
   دکتر حامد قدسی یکی از بهترین جراحان چاقی در تهران هستند. اما چرا ایشان در لیست برترین‌های جراحی متابولیک قرار گرفته‌اند؟ دکتر حامد قدسی مدارک خود را از دانشگاه‌های معتبر از جمله دانشگاه استراسبورگ فرانسه کسب نموده‌اند. مهارت و تخصص بالای ایشان باعث شده تا به عضویت انجمن بین المللی جراحان چاقی درآیند. انجام عمل‌های موفقیت آمیز متعدد و رضایت بیماران باعث شده تا افراد زیادی برای درمان به ایشان مراجعه نمایند.

 4. علیرضا اوستا

  سلام و درود جناب جهرمی
  همانطور که می‌دانید جراحی چاقی با تکنیک‌های مختلفی به کاهش وزن کمک می‌کند. مهم‌ترین تکنیک‌هایی که امروزه از آنها استفاده می‌شود، شامل موارد زیر هستند:
  • اسلیو معده
  • بای پس معده
  • باندینگ معده
  • سوئیچ دوازدهه اثنا عشر
  هر کدام از این تکنیک‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارند. بهترین جراح چاقی پس از مشاوره و غربالگری‌های لازم بر اساس شرایط پزشکی، سلامتی و سبک زندگی شما بهترین تکنیک را جهت درمان چاقی پیشنهاد خواهد داد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *