بهترین جراح چاقی در تهران: ویژگی ها و روش انتخاب جراح خوب چاقی

خانه | جراحی ها | بهترین جراح چاقی در تهران: ویژگی ها و روش انتخاب جراح خوب چاقی
بهترین جراح چاقی در تهران

امروزه نسبت به گذشته نوع و سبک زندگی افراد تغییر کرده است. مصرف بیشتر غذاهای فست فودی، مواد غذایی فراوری شده، کم تحرکی، همگی در افزایش وزن افراد تاثیر چشم گیری دارند.. علاوه بر سبک زندگی شخصی، نوع حرفه و شغل نیز در این زمینه دخیل هستند.  مشاغل مجازی، ساعت های طولانی کار با کامپیوتر، خرید و فروش اینترنتی و… همگی موجب کاهش تحرک و رفت و آمد افراد و کالری سوزی آن ها شده اند.  شرایط بدتر خواهد شد، اگر بیماری های زمینه ای، ژنتیکی و مصرف داروهای مختلف را نیز در این لیست قرار دهیم. همه این موارد باعث شده تا چاقی به یک معضل جهانی تبدیل شود.

از همین‌ رو محققان انواع رژیم ها و تمرینات ورزشی مختلف را برای کمک به کاهش وزن افراد طراحی کرده اند. ‏پیروی از این برنامه ها به زمان، صبر و حوصله، اراده و انگیزه نیاز دارد. با این وجود ممکن است همه افراد نتوانند از مزایای آن ها بهره مند شوند، به ویژه افرادی که دچار چاقی مفرط هستند. از همین رو به این افراد جراحی چاقی پیشنهاد می ‌شود. البته این نوع روش درمانی و زیبایی باید توسط بهترین جراح چاقی انجام شود تا عالی ترین نتیجه را به دنبال داشته باشد.

اگر می خواهید در مورد بهترین جراح چاقی در تهران بدانید و با ویژگی ها و روش انتخاب بهترین جراح چاقی آشنا شوید با ادامه مقاله زیر همراه باشید.

بهترین جراح چاقی در تهران

معایب چاقی

چاقی مادر بیماری های بسیار زیادی است. فشار خون ، دیابت، درد مفاصل، بیماری های قلبی عروقی و.. همه در اثر چاقی ایجاد می شوند. بیماری های زیادی هم هستند که به طور غیرمستقیم با چاقی ارتباط دارند و در صورتی که فرد چاق باشد ریسک ابتلای او به این بیماری ها بیشتر می شود.

طبق یافته های دانشمندان، چاقی با سکته مغزی، انواع سرطان مانند سرطان سینه، کولون و.. هم ارتباط دارد.

کلیک کنید تا در مورد درمان بیماری‌های مرتبط با چاقی بیشتر بدانید.

با توجه به تاثیر بسیار زیادی که چاقی روی سلامت و طول عمر فرد دارد، کاهش وزن از طریق روش های کم تهاجمی نزد بهترین جراح چاقی یکی از گزینه های مهم و ضروری برای افراد چاقی است که می خواهند زندگی سالمی داشته باشند.  در این میان انتخاب بهترین تکنیک برای جراحی چاقی مانند اسلیو معده بسیار اهمیت دارد و می تواند سریع تر فرد را به اهداف لاغری، درمانی و زیبایی خود برساند. انتخاب تکنیک درست برای جراحی متناسب با شرایط سلامتی و پزشکی فرد به تجربه، دانش و مهارت بالا نیاز دارد. پزشکی که همه فاکتورها و توانایی های ذکر شده را داشته باشد، به طور حتم می‌ تواند یک جراحی موفقیت آمیز با حداقل عوارض جانبی را برای بیمار خود انجام دهد. به همین دلیل هنگام جستجو در مورد انواع روش های جراحی، انتخاب و مشاوره با بهترین جراح چاقی در تهران یا دیگر شهرستان ها بسیار مهم است.

بهترین جراح چاقی در تهران

بررسی ویژگی های بهترین جراح چاقی

پس از انتخاب بهترین جراح چاقی، باید توصیه های پزشکی و اقداماتی که ایشان توصیه می کنند، قبل و بعد از جراحی با دقت مورد توجه قرار گیرند. یک جراح خوب با شناخت آناتومی بدن بیمار، وضعیت جسمی و حتی وضعیت روحی بیمار می تواند خیلی بهتر او را در جهت کاهش وزن همراهی کمک کند، اما یک جراحی خوب چه ویژگی هایی دارد؟ در زیر ویژگی های بهترین جراح چاقی اشاره شده است:

  1. تعداد عمل های موفقیت آمیز از ویژگی های بهترین جراح چاقی است. هرچه تجربه عمل های موفق پزشک بیشتر باشد، اطمینان خاطر و آرامش بیمار نیز بیشتر خواهد بود.
  2. بهترین جراح چاقی از دید بیماران یعنی جراحی که در تمام مراحل قبل و بعد از عمل همراه آنها بوده و با مشاوره دلسوزانه خود، بیمار را در طی دوران درمان همراهی کرده است.
  3. عوارض در جراحی امری نادر ولی غیرقابل انکار است. بهترین جراح چاقی در تهران و دیگر شهرها کسی است که بتواند در شرایط نادر و بحرانی بیمار خود را نجات دهد.
  4. داشتن مدارک علمی معتبر نیز از دیگر ویژگی های یک جراح چاقی ممتاز است.

به طور کلی بهترین جراح چاقی باید مشاوره قبل و بعد عمل، کنترل عوارض، ارائه برنامه رژیمی مناسب و حتی کنترل شرایط روحی بیمار را مد نظر قرار دهد و همه این موارد را و با دقت و مسئولیت پیگیری نمایند.

بررسی ویژگی های بهترین جراح چاقی

روش انتخاب بهترین جراح چاقی

با توجه به گسترش روزافزون تکنولوژی، می توانید به آسانی اسامی پزشکان و جراحان زیادی را در اینترنت پیدا کنید. اما نکته مهم این است که بتوانید از میان انبوهی از پزشکان، بهترین دکتر چاقی را برای خود انتخاب کنید.

روش انتخاب بهترین جراح چاقی

1. نظرات بیماران

معمولا قسمتی از سایت های پزشکان به نظرات بیماران اختصاص دارد. در صفحات مجازی هم می توانید در قسمت کامنت دنبال نظرات مراجعان پزشک باشید. بازخورد بیماران نسبت به جراح چاقی، می تواند بیانگر اطلاعات زیادی باشد و شما را در انتخاب بهترین جراح چاقی یاری کند.

2. هزینه جراحی نزد بهترین جراح چاقی

جراحی های  چاقی ، جراحی های  نسبتا گران هستند علت این مسئله نیز در مرحله اول ابزار مورد استفاده در این جراحی است در صحبتی که در این مورد با دکتر سید حامد قدسی خورسند داشتیم ایشان ابراز داشتند که تمامی ابزار و وسایل جراحی مورد استفاده ایشان دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا و از برندهای وارداتی آمریکایی است. انجام جراحی در یک بیمارستان و کلینیک خوب همراه با استفاده از جدیدترین تجهیزات و متدها هزینه بر است. حواستان باشد که درقبال هزینه کمتر، سلامتی خود را به خاطر نیندازید.

3. صفحات مجازی معیار انتخاب بهترین جراح چاقی

اکثر پزشکان مطرح، سایت و یا صفحات مجازی دارند که نتایج درمان های خود را در آن به اشتراک می گذارند. اولین قدم این است که درمان های موفق پزشک را بررسی کنید. مسلما پزشکی که حاذق باشد، درمان های موفق زیادی دارد. همین موضوع باعث اطمینان خاطر شما می شود و می توانید با خیال راحت از به روش درمانی پیشنهادی او اطمینان کنید.

بهترین جراح چاقی باید توانایی انجام چه عمل هایی را داشته باشد؟

یک جراح چاقی حاذق باید اطلاعات کافی در مورد بهترین و محبوب ترین روش های جراحی روز دنیا یعنی اسلیو معده، بای پس معده، بالون معده و.. داشته باشد. این روش ها به دلیل عوارض بسیار کم و مزایای خوبی که دارند، در سراسر جهان محبوب هستند. بهترین جراح چاقی باید با این روش ها آشنایی داشته باشد و از روش های قدیمی که بسیار تهاجمی هستند و  برای بیمار عوارض نسبتا زیادی به همراه دارند، اجتناب نماید.

برای آشنایی با انواع روش های جراحی چاقی کلیک کنید.

بهترین جراح چاقی باید توانایی انجام چه عمل هایی را داشته باشد؟

انتخاب بهترین روش درمان چاقی

افراد زیادی هستند که رژیم های مختلفی را امتحان کرده اند و به نتیجه دلخواه خود نمی رسند، به همین دلیل از لاغری خود ناامید می شوند. این شکست به دلایل مختلفی تجویز رژیم نامناسب و مشکلات ژنتیکی به وجود می آید. به همین دلیل جراحی چاقی برای این افراد بهترین گزینه است. بهترین جراح چاقی در تهران و دیگر شهرها، در زمان معاینه اطلاعات مختلفی مانند وجود سابقه چاقی در خانواده، سابقه بیماری یا انجام هرگونه عمل جراحی چاقی یا رژیم غذایی را در پرونده پزشکی شما ثبت می کند. سپس با توجه به مناطقی از بدنتان که چربی در آنها بیشتر است و با توجه به مسائل دیگری مانند میزان متابولیسم بدن، عادت های غذایی و.. بهترین روش های درمانی را به شما پیشنهاد می دهند و مزایا و معایب هرکدام را برایتان توضیح می دهند تا در نهایت با انجام مناسب ترین روش، به نتیجه دلخواه خود برسید.

نکته مهم:  اولین قدم برای کاهش وزن انتخاب بهترین جراح چاقی در تهران و دیگر شهر هاست. بهترین جراح چاقی باید تجربه درمان افرادی مختلف را داشته باشد تا بتواند تشخیص دهد عالی ترین گزینه برای کاهش وزن شما چیست. آیا باید از یک رژیم غذایی خاص پیروی کنید و یا اینکه باید از روش های مختلف جراحی چاقی مانند بای پس یا اسلیو معده استفاده نمایید. در هر دو حالت نقش پزشک در نتیجه گیری از روش درمان بسیار زیاد است. فراموش نکنید، انتخاب پزشک باید بر اساس معیار های درست ذکر شده انجام شود.

بهترین جراح چاقی در تهران با مدرک بین المللی

بهترین جراح چاقی قطعا باید اعتبار بین المللی داشته باشد جالب است بدانید جراحی چاقی در جهان یک فدراسیون بین المللی دارد که جراحان چاقی حاذق تنها در صورت داشتن مهارت ها و استانداردهای بین المللی و به روز دنیا میتوانند عضو این فدراسیون شوند، آقای دکتر سید حامد قدسی خورسند سالهاست که عضو این انجمن جهانی چاقی هستند و هر سال نیز مدرک ایشان با افتخار تمدید می گردد برای دیدن این تاییدیه میتوانید به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید، همچنین لینک زیر تاییدیه عضویت دکتر قدسی در خود سایت IFSO است.

Seyed hamed ghodsi khorsand, Tehran | International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders (ifso.com)

بهترین جراح چاقی در تهران با مدرک بین المللی

بهترین جراح چاقی در تهران

در نهایت انتخاب بهترین جراح چاقی ممکن است برای هر فرد متفاوت باشد شما باید این انتخاب را بر اساس معیارها و موارد ذکر شده در این مقاله انجام دهید، در انتخاب جراح خود عجله نکنید زیرا این امر قطعه حیاتی پازل سلامتی فردی است که روش جراحی را برای لاغری انتخاب کرده است

دکتر سید حامد قدسی خورسند یکی از جراحان با تجربه و حاذق چاقی هستند و بر اساس نظرات بیمارانشان می توان ایشان را یکی از بهترین جراحان چاقی تهران دانست

همچنین می توانید فایل pdf بهترین جراح چاقی  رو از  دانلود نمایید.

بهترین جراح چاقی باید توانایی انجام چه عمل هایی را داشته باشد؟
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
درباره دکتر حامد قدسی
متخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراح چاقی، دوره تکمیلی از استراسبورگ فرانسه، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی IFSO

پست های مرتبط

فتق چیست
جراحی ها

فتق چیست

فتق چیست ؟ تقریباً هر ساله بیش از ۳۵۰،۰۰۰-۵۰۰،۰۰۰ جراحی درمان یا ترمیم فتق شکمی در جهان انجام می‌شود. بسیاری از آن ‌ها با روش

ادامه مطلب »
عمل فتق‌
جراحی ها

عمل فتق‌

اندام های بدن به وسیله ماهیچه ها ثابت شده اند در صورتی که این ماهیچه ها آسیب ببینند، اندام ها از دیواره عضله و بافت

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *