تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده اند

خانه | اسلیو | تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده اند
تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده اند
محتوا نمایش

در این مقاله با تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده اند آشنا می شوید. قبل از آن باید بدانید چاقی به یک اپیدمی جهانی تبدیل شده است. از همین رو راهکارهای مختلف درمانی برای آن پیشنهاد می‌شود یکی از راهکارهای مهم برای مبارزه با چاقی انجام جراحی متابولیک می‌باشد.

مشاوره چاقی با دکتر قدسی

با این وجود برخی افراد ممکن است در مورد فرایند و نتایج جراحی احساس نگرانی و اضطراب داشته باشند. شنیدن یا خواندن  تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده‌اند به شما کمک می‌کند تا با اطمینان و آمادگی بیشتری برای انجام این جراحی اقدام کنید.

تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده اند

جهت مشاوره و دریافت نوبت جراحی اسلیو معده صورت لاپاراسکوپی یا بای پس میتوانید به صورت حضوری به آدرس مطب دکتر حامد قدسی یعنی تهران، خیابان ولیعصر، خیابان شهید عباسپور، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان ۱۸، طبقه دوم مراجعه کنید.

شما می‌توانید برای پذیرش شنبه‌ها و دوشنبه‌ها ساعت ۱۸ به مطب و چهارشنبه‌ها ساعت ۱۶ به بیمارستان دی مراجعه کنید.

مطالع بیشتر: برای درک و آشنایی با هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی و چه شرایطی باید داشته باشیم که بیمه شامل عمل اسلیو معده شود؟ کلیک کنید.

تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده اند!

 

وزن قبل عمل: 75.5

وزن فعلی بعد از گذشت 10 روز: 69.5

من به دلیل فشار زیاد به زانو‌ ها، آرتروز شدید در مفاصل زانو، داشتن کبد چرب و نارضایتی از اندام خود تصمیم به انجام عمل اسلیو معده گرفتم. پس از گذشت ده روز از عمل توانستم فعالیت‌های روزمره خود را از سر بگیرم، خرید کنم، به باغچه خانه رسیدگی کنم و حتی سرکار رفتم. با این وجود هنگام بلند شدن و خم و راست شدن احتیاط می‌کردم.

من از عمل خود راضی هستم تنها سختی که من داشتم احساس سوزش در ناحیه عمل شده بود. روز‌های اول هنگام نوشیدن مایعات احساس می‌کردم معده‌ام فشرده شده یا تیر می‌کشد، البته این احساس به مرور زمان بهتر شد.

البته احساس ضعف هم داشتم که با خوردن مولتی ویتامین‌ها بی حالی و ضعف من بسیار بهتر می‌شد. الان با کاهش وزنی 6 کیلویی که پیدا کردم، انگیزه و روحیه من برای انجام فعالیت‌هایی که قبلاً به دلیل اضافه وزن به خوبی از پس آن‌ها بر نمی‌آمدم، بیشتر شده و در مهمانی‌ها با اعتماد بنفس بیشتری حاضر می‌شوم.

درخواست مشاوره تخصصی رایگان

برای دریافت مشاوره  توسط کارشناسان کلینیک چاقی دکتر قدسی  فرم زیر را تکمیل کنید.

تجربه عمل لاغری دو ماه بعد از عمل

 

کاهش وزن بعد از گذشت 52 روز: 18 کیلو

نسترن قصد جراحی لاغری نداشت و به دنبال پیدا کردن مطالب و تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده اند بود تا اینکه به توصیه متخصص داخلی جراحی اسلیو رو انجام داد. در اینجا او درباره ترس‌ها، ریکاوری و بهبودی سریع خود با شما صحبت کرده است.

مطالعه بیشتر: برای اینکه در مورد تغذیه بعد از عمل اسلیو اطلاعات کامل و دقیق داشته باشید و همچنین هفته اول تا هشتم چه مواد غذایی باید مصرف شود، کلیک کنید. 

من برای هر مشکل سلامتی که داشتم مثل پا درد، کمر درد و… زمانی که به پزشک مراجعه می‌کردم، به من می‌گفت باید وزن خود را کم کنی، بنابراین تصمیم به عمل جراحی اسلیو معده گرفتم. بعد از گذشت ۵۲ روز من ۱۸ کیلو وزن کم کردم.

پوشیدن لباس‌ هایی که روز به روز روز برای من گشادتر می‌شدند، احساس خیلی خوب و لذت بخشی داشت. درد‌های کمر و پشت من خیلی بهبود پیدا کردند. من به دلیل تحقیق در مورد پزشک ترس خاصی برای عمل نداشتم و موقع ریکاوری خیلی سریع توانستم راه بروم.

این راه رفتن به بهبودی سریع‌ تر و کم کردن درد‌های من بعد عمل بسیار کمک کرد. یکی از مهمترین نگرانی‌ هایی که اطرافیان درباره این جراحی داشتند.

خطر آمبولی بود که به دلیل مراقبت‌ های خیلی عالی در بیمارستان و پوشیدن لباس‌ های مخصوص خوشبختانه هیچ مشکلی در این زمینه پیدا نکردم. البته من به توصیه پزشک آب زیاد می‌نوشیدم و خیلی راه می‌رفتم.

برای اطلاعات بیشتر از طریق واتساپ با شماره ی: 09109254936 در ارتباط باشید.

تجربه عمل اسلیو معده بعد از 3 ماه

 

کاهش وزن بعد از گذشت 3 ماه: 28 کیلو

نظریات کسانی که عمل اسلیو انجام معده انجام داده‌اند مانند سعید سماوات نیز شنیدنی است. ایشان احساس رضایت زیادی از عمل خود دارند.

من علائم خاصی بعد جراحی نداشتم، فقط به دلیل جراحی‌ های قبلی درست روز بعد عمل، احساس تنگی نفس داشتم، البته با پیاده‌روی حدود ۲۰ دقیقه این مشکل نیز رفع می‌شد.

خیلی راحت شدم، تازه دارم می‌فهمم معنی زندگی یعنی چی، زندگی روتین خودم را بدون هیچ مشکلی، درد یا عوارض خاصی دارم. من از کادر درمان و جراح چاقی خود آقای دکتر قدسی بسیار راضی هستم.

تجربه جراحی به وسلیه دکتر قدسی 4 ماه پس از اسلیو

 

وزن قبل عمل: 112

وزن فعلی بعد از گذشت 4 ماه: 69.8

از دیگر تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده‌اند، تجربه خانم نیلوفر احمدی است. تجربه نیلوفر رو از دست ندید و خاطره‌های قبل از عمل جراحیش بشنوید.

اضافه وزن زیاد خیلی من را اذیت می‌کردم. من به دلیل شغلی که داشتم، مجبور بودم زیاد سر پا بایستم و این با وزن زیاد خیلی آزار‌دهنده است. موقع خرید از فروشگاه وقتی فروشنده می‌گفت سایز شما را نداریم، خیلی ناراحت می‌شدم.

بیشتر بدانید: اگر می خواهید اطلاع کامل در خصوص جای عمل اسلیو معده و جای بخیع اسلیو معده به دست بیاورید، کلیک کنید.

به خاطر همین ترتیب عمل جراحی اسلیو معده گرفتم. بعد عمل واقعاً احساس راحتی زیادی دارم حتی با وجود اینکه به وزن ایده‌آل خود نرسیدم. موقع خرید می‌توانم لباس مورد علاقه خودم رو به راحتی انتخاب کنم و این برای من خیلی ارزشمند هست.

به نظر من انتخاب پزشکی خیلی مهم است، چون من قبلاً لاپاراسکوپی انجام داده بودم و جای زخم‌ ها تا ماه‌ ها پس از عمل موقع موقع خمیازه کشیدن یا عطسه کردن سوزش داشت. بعد از عمل نزد دکتر قدسی من سوزش و یا هر ناراحتی دیگه‌ ای نداشتم. از ایشون واقعاً سپاسگزارم.

تجربه عمل اسلیو معده رسیدن از 105 کیلو به وزن 74 کیلو در عرض 7 ماه

 

وزن قبل عمل: 105

وزن فعلی بعد از گذشت 7 ماه: 74 کیلو

به دلیل ترسی که داشتم مرتب به دنبال تجربیات عمل اسلیو معده نی نی سایت که عمل را انجام داده بودن بودم تا اینکه با پزشک خود مشورت کردم تا من را برای عمل راهنمایی کند، زیرا من در سال ۸۴ توانسته بودم ۷۰ کیلو از وزن خود را با رژیم پیاده روی کم کنم، اما بعد از فوت پدرم به دلیل افسردگی که داشتم، وزنم سریع برگشت.

پس از توصیه‌ های ایشان برای انجام عمل اقدام نمودم. خوشبختانه پس از گذشت هفت ماه دیابت و چربی خون من کاملاً از بین رفته و احساس راحتی خوبی دارم. ولع غذایی ندارم، زیرا مکمل‌ ها را به موقع مصرف می‌کنم، خواب راحتی دارم، کار‌های روزمره را خیلی بهتر و سریع‌ تر از قبل انجام می‌دم.

من روز دوم پس از جراحی به راحتی از پله‌ ها بالا می‌رفتم. من از نتیجه عمل بسیار راضی هستم و برای پیشگیری از عوارض جدی چاقی این جراحی را به همه افرادی که اضافه وزن بالا دارند توصیه می‌کنم.

فیلم اسلیو: تجربه اسلیو با وزن 157 کیلو

 

اقای 37 ساله با وزن 157 و قد 179 با سابقه فشار خون کاندید اسلیو

این مریض کبد بسیار بزرگی دارد علی رغم مصرف امگا 3 همچنان که مشاهده می کنید کبد بزرگ است که کار عمل اسلیو را کمی سخت میکند ولی با این حال مشکلی در روند عمل پیش نیامد

مطالعه بیشتر: برای آشنایی با هزینه بوتاکس معده و اینکه برای چه کسانی بوتاک معده مناسب است؟ کلیک کنید.

تجربه اسلیو: وزن 135 کیلوگرم

 

به علت وزن بالا بیمار باید عمل زانو انجام میداده که به لطف دکتر قدسی با جراحی اسلیو دیگر نیازی به عمل زانو نداشته است تجمع توده های چربی باعث شدت گرفتن مشکل تنفسی شده بود و ایشان همیشه بخاطر ترسی که داشته دنبال کننده مطالبی مانند پشیمانی بعد از عمل اسلیو معده نی نی سایت بوده تا بداند چه اتفاقی برای آنها افتاده است ولی خوشبختانه به بهترین مسیر هدایت شده است.

مزایا

 • رسیدن وزن از 135 به 80
 • رفع زانو درد
 • اصلاح رژیم غذایی
 • کاهش حجم غذایی مصرفی
 • رفع مشکلات تنفسی و فشار خون

تجربه بیمار 40 ساله، کاهش وزن 10 کیلویی در 2 ماه اول عمل اسلیو

 

وزن قبل عمل: 135

وزن فعلی بعد از گذشت 7 ماه: 80 کیلو

به دلیل مشکلات زانو مرتب به پزشک مراجعه می‌کردم و تنها فیزیوتراپی برای من تجویز می‌شد. پزشک به من می‌گفت تا زمانی که وزن کم نکرده‌ای برای درمان مراجعه نکن. علاوه بر این من دچار آسم و عفونت ریه نیز بودم.

چاقی باعث شده بود تا حملات آسم من بیشتر شود. از طرفی ضربان قلب نامنظم شرایط زندگی را برای من سخت کرده بود. بزرگترین شانس زندگی من آشنایی با آقای دکتر بود.

من بعد از انجام عمل توانستم ۳۰ کیلو از وزن خود را کم کنم پس از آن یک توقف وزنی که داشتم، دوباره وزن کم کردم. من این جراحی را به دوستان و اطرافیان خود پیشنهاد کردم و تعداد زیادی از آن‌ها این عمل را با رضایت و موفقیت کامل انجام دادند.

تجربه موفق اسلیو معده با وزن 120 و BMI= 50

 

کاهش وزن بعد از گذشت 2 ماه: 10 کیلو

از دیگر تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده‌اند، می‌توان به خانم هانیه بلال و پسرشان اشاره کرد. من پس از موفقیت عمل اسلیو پسرم تصمیم به جراحی گرفتم. وزن پسر من ۱۳۷ بود که تونست به 80 کیلو برسد.

من از انجام عمل توسط دکتر قدسی رضایت کامل دارم. چون عوارض، درد یا مشکل خاصی نداشتم. به نظر من این عمل از جراحی کیسه صفرا آسان‌تر است.

عکس قبل و بعد اسلیو معده

 

وزن قبل عمل: 120

وزن فعلی بعد از گذشت یک سال: 75 کیلو

من به دلیل اضافه وزن بالا از لحاظ روحی خیلی آزار می‌دیدم، زیرا نمی‌توانستم به خوبی ورزش کنم یا به جا‌هایی که دوست دارم بروم. از طرفی دچار قند، فشار خون، دیابت و کبد چرب بودم. شاخص توده بدنی من ۵۰ بود. پس از انجام مشاوره‌ ها و آزمایشات در سال ۹۹ عمل اسلیو معده را انجام دادم.

بعد از یک ساعت ونیم خروج از اتاق عمل و ورود به بخش من توانستم راه برم. یک روز بعد یک روز بعد مرخص شدن و هفته بعد که به آقای دکتر مراجعه کردم، حدود ۵ کیلو وزن کم کرده بودم. بعد زیر نظر مشاور تغذیه بودم.

 خوشبختانه الان مشکلی ندارم. می‌توانم به راحتی ورزش کنم. به نظر من عمل ترس ندارد در واقع این چاقی است که ترسناک است. من یک سال بعد اسلیو، عمل بینی انجام دادم، بدون اینکه هیچ مشکلی داشته باشم. اگر توصیه‌ های مراقبتی توسط پزشک جدی گرفته شوند، کاهش وزن دائمی خواهد بود.

عکس قبل و بعد از عمل چاقی

 

وزن قبل عمل: 118

وزن فعلی: 75 کیلو

یک جوان ۱۹ ساله از تجربیات خود بعد عمل اسلیو معده می‌گوید. اگر نگران ریزش مو بعد جراحی هستید، خواندن نظریات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده‌اند، می‌تواند به کاهش دغدغه و نگرانی‌های شما در این زمینه کمک کند.

قبل از عمل هیچ انگیزه‌ ای برای رفتن به باشگاه و ورزش کردن نداشتم، چون نمی‌توانستم لباس‌ های دلخواه خود را بپوشم. از طرفی اعتماد به نفسم را از دست داده بودم و نمی‌توانستم با دیگران ارتباط برقرار کنم.

برخلاف تصورم بعد عمل نه حالت تهوع و نه استفراغ داشتم. ریزش مو به صورت موقت وجود دارد، ولی با خوردن کلسیم و پروتئین‌ های تجویز شده شرایط دوباره عادی خواهد شد و ریزش مو متوقف می‌شود.

عکس قبل و بعد اسلیو معده

 

فیلم جراحی معده

 

تجربه ریزش مو بعد از عمل اسلیو معده

 

با مراجعه به سایت دکتر حامد قدسی یکی از چهره‌های شناخته شده در زمینه جراحی چاقی و متابولیک شما می‌توانید تجربه‌ها و نظرات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده‌اند را مشاهده کنید.

جهت مشاوره و دریافت نوبت میتوانید به صورت حضوری به آدرس مطب دکتر حامد قدسی یعنی تهران، خیابان ولیعصر، خیابان شهید عباسپور، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان ۱۸، طبقه دوم مراجعه کنید. شما می‌توانید برای پذیرش شنبه‌ها و دوشنبه‌ها ساعت ۱۸ به مطب و چهارشنبه‌ها ساعت ۱۶ به بیمارستان دی مراجعه کنید.

شما می‌توانید برای پذیرش شنبه‌ها و دوشنبه‌ها ساعت ۱۸ به مطب و چهارشنبه‌ها ساعت ۱۶ به بیمارستان دی مراجعه کنید. برای دریافت نوبت و مشاوره به صورت غیر حضوری می‌توانید از طریق نوبت دهی آنلاین اقدام کنید یا با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید:

 • شماره مطب: ۰۲۱۸۸۸۷۰۹۴۶ – ۰۲۱۸۸۸۷۰۹۴۵
 • شماره برای رزرو نوبت: ۰۹۱۰۹۲۵۴۹۳۶
 • مشاوره آنلاین: ۰۹۹۳۱۴۶۶۳۸۸

جراحی متابولیک از نظر بالینی یکی از موثرترین درمان‌ها برای افرادی است که از چاقی و اضافه وزن بالا رنج می‌برند. انجام جراحی چاقی زیر نظر پزشکان ماهر و مجرب و همچنین رعایت مراقبت‌های اصولی بعد عمل پیامدهای روانی و اجتماعی مثبتی نیز به همراه دارد.

یکی از مهمترین تکنیک‌هایی که امروزه برای جراحی کاهش وزن بسیار محبوب شده، اسلیو معده می‌باشد. در اسلیو حدود ۸۰ درصد معده برداشته می‌شود تا افراد بتوانند با خوردن مقدار غذای کمتر سیر شوند. این همچنین به کاهش تولید هورمون گرلین که بر احساس گرسنگی تاثیرگذار است کمک می‌کند.

با این وجود افراد هنگامی که نحوه عمل و برداشتن معده برای آنها شرح داده می‌شود دچار نگرانی شده و از پیامد های آن در آینده می‌ترسند.

این یک نگرانی کاذب است در واقع ترس اصلی زمانی است که شما به دلیل افزایش وزن مجبور باشید با مشکلات متعدد مرتبط با سلامتی مانند فشار خون، چربی، دیابت، بیماری‌ های قلبی و عروقی، افسردگی و سایر مشکلات روانی دست و پنجه نرم کنید.

مطالعه بیشتر: برای آشنایی و اطلاع در خصوص کم کاری تیروئید و عمل اسلیو معده و اینکه چگونه برافزایش وزن شما تاثیر می گذارد؟ کلیک کنید.

قبل از انجام عمل تحقیقات و پرس و جو‌های لازم را انجام دهید، با جراحان خوب مشورت کنید و در مورد تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده‌اند به صورت حضوری، از طریق سایت‌ ها و فضای مجازی تحقیق کنید. تجربیات عمل اسلیو معده نی نی سایت نیز در این زمینه به شما بسیار کمک می کند.

در اینجا ما برای راحت‌ تر کردن کار شما تجربه و دیدگاه کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده‌اند را آورده‌ایم پس برای آگاهی در این زمینه با دقت به خواندن ادامه دهید.

 • عمل اسلیو معده چیست و چگونه انجام می‌شود؟
 • بررسی تجربیات عمل اسلیو معده نی نی سایت و دیگر افرادی که اسلیو انجام داده‌اند
 • پشیمانی بعد از عمل اسلیو معده نی نی سایت
 • آیا از عمل اسلیو راضی هستید نی نی سایت

برای دریافت نوبت و مشاوره به صورت غیر حضوری می‌توانید از طریق نوبت دهی آنلاین اقدام کنید یا با شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل نمایید:

عمل اسلیو معده چیست و چگونه انجام می‌شود؟  

قبل از اینکه بخواهیم در مورد تجربیات عمل اسلیو معده نی نی سایت یا هر منبع دیگری بحث کنیم بهتر است یک چشم انداز کلی به این جراحی و  چگونگی انجام آن داشته باشید.

اسلیو معده با کاهش ۸۰ درصد حجم معده بر نحوه دریافت غذا و جذب آن تأثیر می‌گذارد و شما بهتر می‌توانید اشتها و هوس خود را کنترل کنید. اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی و از طریق بیهوشی عمومی انجام می‌شود.

عمل اسلیو معده چیست و چگونه انجام می‌شود؟

جراح ابتدا چند برش کوچک در شکم شما ایجاد کرده و سپس یک پورت را جهت انتقال گاز دی اکسید کربن داخل برش می‌کند. پس از آن ابزار لاپاراسکوپ وارد پورت شده تا تصاویر روی صفحه کامپیوتر اتاق عمل نمایش داده شود.

سپس با استفاده از منگنه معده برش داده شده و از طریق برش‌ها از شکم خارج می‌شود. در نهایت برش‌ها بخیه زده می‌شوند. این جراحی ممکن است حدود ۱ تا ۲ ساعت به طول بیانجامد.

بررسی تجربیات عمل اسلیو معده نی نی سایت و دیگر افرادی که اسلیو انجام داده‌ اند

تجربیات عمل اسلیو معده نی نی سایت در افراد مختلف با توجه به ویژگی‌ های شخصیتی، جسمی و روحی آنها متفاوت است. با این وجود وجوه اشتراک زیادی بین این نظرات وجود دارد. کاهش ۷۰ درصد وزن و داشتن زندگی شادتر نسبت به گذشته بخشی از همین نظرات مشترک است.

در زیر تجربیات عمل اسلیو معده نی نی سایت  و تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده‌اند، آورده شده است :

1.تجربیات جوان 20 ساله

حدود ۳۰ کیلو اضافه وزن داشتم و در سن ۲۰ سالگی از دیابت و فشار خون بالا رنج می‌بردم. تصور اینکه مجبورم بهترین سال‌ های زندگیم را با اضافه وزن سپری کنم بسیار دردناک و آزاردهنده بود، زیرا نه تنها نمی‌توانستم لباس‌ های مورد علاقه خود را بپوشم.

بلکه گاهی به خاطر فرم بد بدن اعتماد به نفس کافی برای شرکت در جمع‌ های دوستانه را نداشتم، به همین دلیل به پیشنهاد یکی از دوستانم به بهترین جراح اسلیو معده در تهران مراجعه کردم و عمل اسلیو معده را انجام دادم. حالا در پاسخ به این سوال آیا از عمل اسلیو راضی هستید نی نی سایت خواهم گفت، بله و علت پاسخ من دلایل زیر است:

 • پس از آن به سرعت وزن من شروع به کاهش کرد
 • فشار خون که تا از عمل باعث نگرانی من و خانواده‌ام می‌شد به صورت کامل از بین رفت
 • قند خون من تنظیم شد
 • اعتماد به نفسم افزایش پیدا کرد و من شانس این را داشتم که مانند بقیه هم سن و سال‌های خودم در محیط‌های اجتماعی و دوستانه با انرژی و اعتماد به نفس بالا حاضر شوم

مطالعه و بررسی تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده‌اند

2.تجربیات یک بانوی 42 ساله

من یک زن 42 ساله هستم که سال‌ها درگیر چاقی و افزایش وزن بودم. شاخص توده بدنی من بالای 40 بود. بسیاری از اوقات مجبور بودم از تفریحات مورد علاقه خود بگذرم.

روش‌ های مختلف کاهش وزن مانند رژیم و و تمرینات ورزشی تاثیرات مثبتی روی کاهش وزن من نداشت و همین باعث افسردگی و احساس ناامیدی من برای کاهش وزن شده بود .

تا اینکه در فضای مجازی نتایج لاغری افراد بعد از اسلیو معده و بای پس معده را دیدم و و همین امر دوباره امید مرا برای کاهش وزن زنده کرد. تصمیم خود را گرفتم و عمل اسلیو را انجام دادم و این نقطه عطف زندگی من بود. به همین دلیل تصمیم گرفتم در بخش تجربیات عمل اسلیو معده نی نی سایت با شما در این مورد صحبت کنم.

 • در روزهای ابتدایی بعد اسلیو کمی دچار سرگیجه بودم که به مرور با خوردن مکمل‌ها بهبود یافتم
 • پس از انجام این عمل دیگر هوس غذاهای ناسالم ندارم
 • رابطه عاطفی و حتی جنسی من با همسرم بسیار بهتر شده و احساس می‌کنم دوباره عشق به زندگی ما برگشته است
 • احساس انرژی و سرزندگی بیشتری دارم. اکنون می‌توانم بیش از گذشته با فرزندانم بازی کنم. چون تا قبل از این به دلیل اضافه وزن زیاد تحرک و جنب و جوش کمتری داشتم
 • داروهایی که قبلاً به دلیل افسردگی و مشکلات سلامت روان مصرف می‌کردم را کنار گذاشتم
 • حالا دیگر شب‌ها راحت‌تر می‌توانم بخوابم، زیرا آپنه خواب که قبل از آن به دلیل چاقی باعث بی خوابی و عدم تمرکز من در طول روز شده بود کاملا درمان شده است

3.تجربیات کارمند آقا 50 ساله 

من یک کارمند ساده هستم که اکثر فعالیت‌های کاری خود را پشت میز انجام می‌دهم. همین امر باعث شده بود تا تحرک کمی داشته باشم علاوه بر این گاهی به دلیل اضافه کاری برخی از کارها را در منزل انجام می‌دادم و این باعث شده بود که ساعات طولانی همچنان روی صندلی باقی بمانم.

به همین دلیل بعد گذشت چند سال شاخص توده بدنی من به بیش از ۳۵ برسد. بعد از آنکه به دلیل مشکلات تنفسی و قلب عروقی به پزشک مراجعه کردم عزم خود را جذب کردم تا بر چاقی غلبه کنم.

جراحی لاغری اولین گزینه من در مسیر کاهش وزن بود، اما مدام اطرافیان من را می‌ترساندند، تو نمی‌توانی از پس این عمل برآیی، رعایت مراقبت و رژیم بعد از اسلیو بسیار سخت است.

اینگونه جملات مرتب در گوش من زمزمه می‌شد، اما من تصمیم خود را گرفته بودم. در مورد همه نکات و حتی پشیمانی بعد از عمل اسلیو معده نی‌نی سایت نیز مطالعه کرده و برای جراحی اسلیو اقدام کردم.

 • زندگی فرصت دوباره به من داده است. اگرچه در ابتدا کم خوردن غذا نسبت به گذشته باعث ناراحتی ضعف من شده بود اما حالا احساس رضایت کامل دارم
 • بعد از گذشت چند ماه به راحتی میتوانم لباس‌های مورد علاقه خود را بپوشم
 • دیگر مانند گذشته غذاهای ناسالم را انتخاب نمی‌کنم و در واقع هوس و اشتهایی برای آنها نیز ندارم
 • به باشگاه رفته و ورزشی را که دوست دارم انجام می‌دهم
 • کمردرد من به ویژه هنگام نشستن پشت میز کامپیوتر بهبود پیدا کرده است

پشیمانی بعد از عمل اسلیو معده نی نی سایت

یکی از نگرانی‌های افرادی که قصد انجام اسلیو معده را دارند این است که آیا بعدها دچار پشیمانی خواهند شد؟ احتمال بازگشت وزن بعد از عمل اسلیو نی نی سایت وجود دارد؟ آیا این جراحی لاغری اثرات منفی بر سلامت و سبک زندگی خواهد داشت؟

شما حق دارید که در مورد چیزی که هنوز تجربه و لمس نکرده‌اید نگران باشید، اما به لطف وجود رسانه‌ها و سرعت انتقال اطلاعات در سایت‌ها و فضای مجازی به راحتی می‌توانید در مورد تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده‌اند اطلاعات خوبی به دست آورید. حتی میتوانید پشیمانی بعد از عمل اسلیو معده نی‌ نی سایت نیز تحقیق کنید.

در موارد بسیار کمی احتمال پشیمانی بعد از عمل اسلیو معده وجود خواهد داشت. با این وجود گاهی هنگام خواندن تجربیات عمل اسلیو معده نی نی سایت ممکن است متوجه شوید که افراد به دلایل زیر از انجام این جراحی احساس پشیمانی می کنند:

1.عدم لذت بردن از غذا 

در بین نظرات کسانی که عمل اسلیو معده انجام دادن و تجربیات عمل اسلیو معده نی نی سایت، شاید عدم لذت بردن از غذا یکی از دلایل نگرانی و پشیمانی بعد اسلیو باشد.

عدم لذت بردن از غذا 

بی علاقگی به غذا ممکن است به دلیل عوامل روانی و برداشتن قسمتی از معده باشد که باعث می‌شود فرد خیلی سریعتر احساس سیری کنید. مقابله با اعتیاد به مواد غذایی از طریق حمایت مناسب، از جمله همکاری با متخصصان تغذیه و روانشناسان، می‌تواند به غلبه بر این چالش کمک کند.

2.پوست اضافی پس از کاهش وزن 

 کاهش وزن پس از جراحی اسلیو معده می‌تواند منجر به پوست اضافی شود که یک نگرانی و پشیمانی بعد از عمل اسلیو معده نی نی سایت است که کاربران به آن زیاد اشاره می‌کنند.

بدشکلی بدن می‌تواند برای بیماران اسلیو معده چالش برانگیز باشد. جراحی برداشتن پوست و کانتورینگ بدن می‌تواند این مشکل را برطرف کند و اعتماد به نفس و فرم کلی بدن شما را بهبود بخشد.

3.آیا از عمل اسلیو راضی هستید نی نی سایت  

پس از خواندن همه تجربیات عمل اسلیو معده نی‌ نی سایت، می‌توان به این سوال که آیا از عمل اسلیو معده راضی هستید نی نی سایت پاسخ داد. رضایت بیماران بعد از جراحی اسلیو بسیار بالاست و حدود ۷۰ تا ۹۰ درصد افراد احساس رضایت از نتایج و تاثیرات مثبت آن داشته‌اند.

طبق گزارش این افراد کاهش وزن طولانی مدت و بهبود بیماری‌های مرتبط با چاقی علت اصلی رضایت آنها از جراحی اسلیو است. همچنین در اکثر موارد عدم بازگشت وزن بعد از عمل اسلیو نی نی سایت مهمترین دلیل رضایت بیماران است.

خلاصه تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده اند

1. نسترن، که قصد جراحی لاغری نداشت، بعد از مطالعه تجارب دیگرانی که عمل اسلیو معده را انجام داده بودند، تصمیم به انجام این عمل گرفت. پس از گذشت ۵۲ روز، وی ۱۸ کیلو وزن کم کرد. او احساس خوبی داشت و بهبود قابل توجهی در درد‌های کمر و پشت خود مشاهده کرد.

با وجود تحقیقات انجام شده و مراجعه به پزشک، او از هیچ ترسی برای عمل نداشت و ریکاوری سریعی داشت. نگرانی‌های اطرافیان درباره خطر آمبولی نیز برطرف شد و نسترن از مراقبت‌های بیمارستانی و توصیه‌های پزشک بهره‌مند شد.

2. تجربه عمل اسلیو معده بعد از ۳ ماه: پس از گذشت ۳ ماه، کاهش وزن سعید سماوات بعد از عمل اسلیو معده ۲۸ کیلو بود. وی از عمل خود راضی بوده و هیچ علامت خاصی از جراحی نداشته است.

با اینکه احساس تنگی نفس داشته، اما با پیاده‌روی این مشکل برطرف شده است. سعید از زندگی بدون مشکلات و درد لذت می‌برد و از کادر درمانی راضی است.

بیشتر بدانید: جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورداینکه پودر لاغری چیست و مهمترین عوارض پودر لیپو اسلیم، کلیک کنید.

3. تجربه جراحی اسلیو بعد از ۴ ماه: وزن فعلی بعد از گذشت ۴ ماه از ۱۱۲ کیلو به ۶۹.۸ کیلو کاهش یافته است. در این مرحله، خانم نیلوفر احمدی نیز تجربه خود را به اشتراک می‌گذارد.

او به دلیل وزن زیادی که داشت، از زندگی روزمره خود لذت نمی‌برد و مشکلاتی مانند اذیت شدن در خرید لباس داشت. با انجام عمل اسلیو معده، او اکنون از زندگی بدون درد و مشکلات لذت می‌برد و می‌تواند لباس‌های مورد علاقه خود را راحت‌تر انتخاب کند.

4. تجربه عمل اسلیو معده رسیدن از ۱۰۵ کیلو به وزن ۷۴ کیلو در عرض ۷ ماه: یکی دیگر از تجارب موفق اسلیو معده، تجربه شخصی به نام نیلوفر احمدی است. پس از انجام عمل اسلیو، وزن وی از ۱۰۵ کیلو به ۷۴ کیلو کاهش یافته است.

وی بهبود قابل توجهی در وضعیت سلامتی خود مشاهده کرده است و دیابت و چربی خون او کاملاً بهبود یافته است.

5. فرد ۳۷ ساله‌ای با وزن ۱۵۷ کیلوگرم قبل از عمل اسلیو معده انجام داده است. او با پیشنهاد پزشک خود این جراحی را انجام داده است و پس از آن به وزن ۸۰ کیلو رسیده است. این عمل به او کمک کرده تا از مشکلات مختلفی مانند درد زانو و مشکلات تنفسی رهایی یابد.

6. تجربه یک بیمار ۴۰ ساله که توانست در دو ماه اول پس از عمل اسلیو معده وزن خود را ۱۰ کیلو کاهش دهد، شاهد تغییرات مثبتی در وضعیت سلامتی و کیفیت زندگی اش بوده است.

او قبل از عمل با وزن ۱۳۵ کیلوگرم دچار مشکلاتی مانند آسم، عفونت ریه، و نامنظمی ضربان قلب بوده و حتی برای درمان مشکلات زانو به پزشک مراجعه می‌کرده، اما به دلیل وزن بالا، تنها فیزیوتراپی تجویز می‌شده و پزشک از درمان‌های دیگر منع‌کننده بوده است.

7. تجربه موفق اسلیو معده یک بیمار دیگر با وزن ۱۲۰ کیلوگرم نشان می‌دهد که پس از عمل توانسته در دو ماه اول ۱۰ کیلو وزن خود را کاهش دهد. او نیز از نتایج مثبتی این عمل بهره‌مند شده است و مشکلاتی مانند قند، فشار خون، دیابت و کبد چرب نیز بهبود یافته است.

این تجربه نشان می‌دهد که عمل اسلیو معده می‌تواند بهبود قابل توجهی در وضعیت سلامتی و کیفیت زندگی افراد بدهد و کاهش وزن دائمی داشته باشد.

تجربیات مشترک زندگی قبل از اسلیو معده

تجربات مشترک افراد قبل از انجام عمل اسلیو معده نشان می‌دهد که زندگی آن‌ها به دلیل وزن بالا و مشکلات سلامتی مختلفی که داشتند، با محدودیت‌هایی روبرو بوده است.
نسترن، قبل از تصمیم به انجام عمل، از تحقیقات و تجارب دیگران برای مشاوره استفاده کرد. او اصلاً قصد لاغری از طریق جراحی را نداشت، اما با درک اینکه عمل اسلیو معده می‌تواند بهبودی در وضعیت سلامتی و کیفیت زندگی او به همراه داشته باشد، تصمیم به انجام آن گرفت.

قبل از عمل، نسترن با درد‌های مزمن کمر و پشت روبرو بود، که این امر موجب محدودیت‌هایی در زندگی روزمره او می‌شد. علاوه بر این، ترس از خطر آمبولی و نگرانی‌های اطرافیان موانعی برای او بودند که با مراجعه به پزشک و دریافت توصیه‌های لازم، برطرف شدند.

مطالعه بیشتر: برای آگاهی از لیست بهترین رژیم غذایی بعد از عمل اسلیو معده هفته اول تا هفته هشتم، کلیک کنید.

سعید سماوات، که پس از عمل اسلیو معده ۲۸ کیلو وزن از دست داده است، قبل از عمل از تنگی نفس و مشکلات مرتبط با وزن بالا رنج می‌برد. او از زندگی بدون مشکلات و درد لذت می‌برد. مشکلات تنفسی و درد زانو که او را محدود می‌کردند، با کاهش وزن بهبود یافته است.

نیلوفر احمدی نیز، قبل از انجام عمل اسلیو معده با مشکلاتی مانند اذیت شدن در خرید لباس و وزن زیادی روبه‌رو بود. او از لذت بردن از زندگی بدون درد و مشکلات پس از عمل اسلیو معده بهره‌مند شده است.

تجربیات مشترک و مثبت بعد از اسلیو معده

تجربیات مشترک و مثبت افراد پس از انجام عمل اسلیو معده نشان می‌دهد که این روش جراحی بهبود قابل توجهی در وضعیت سلامتی و کیفیت زندگی آن‌ها ایجاد کرده است.

با گذشت ۵۲ روز از عمل، نسترن با کاهش وزن ۱۸ کیلویی روبرو شد. علاوه بر این، او بهبود قابل توجهی در درد‌های کمر و پشت خود مشاهده کرد. ریکاوری سریع و عدم وجود هرگونه ترسی از عمل، تجربه مثبت دیگری برای او بوده است.

سعید سماوات، پس از ۳ ماه از عمل، ۲۸ کیلو وزن از دست داده است و به علاوه، علایم مختلفی که مرتبط با وزن بالا بوده، مثل تنگی نفس، بهبود یافته است. او از زندگی بدون مشکلات لذت می‌برد و تاثیر مثبت این عمل را تجربه می‌کند.

همچنین، خانم نیلوفر احمدی پس از گذشت ۴ ماه از عمل، با کاهش وزن بهبود چشمگیری در کیفیت زندگی خود تجربه می‌کند. او از زندگی بدون درد و مشکلات لذت می‌برد و توانایی انتخاب لباس‌های مورد علاقه‌اش را پیدا کرده است.

تجربه نیلوفر احمدی نشان می‌دهد که این روش جراحی می‌تواند بهبود قابل توجهی در وضعیت سلامتی فردی و کیفیت زندگی او ایجاد کند. از طرفی، عمل اسلیو معده بر روی فرد ۳۷ ساله‌ای که با وزن ۱۵۷ کیلوگرم عمل شده بود، نیز تاثیر بسیار مثبتی داشته است و وزن او به ۸۰ کیلو کاهش یافته است. این کاهش وزن باعث رهایی از مشکلات مانند درد زانو و مشکلات تنفسی شده است.

تجربیات منفی و مشترک بعد از اسلیو و معده

تجربیات پس از عمل اسلیو معده نشان می‌دهد که در کنار موفقیت‌ها، برخی مشکلات و نقاط منفی نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند. یکی از مواردی که ممکن است پس از عمل اسلیو معده بوجود بیاید، عوارض جانبی مثل تنگی نفس است که سعید سماوات تجربه کرده است.

این امر ممکن است برای برخی افراد تا حدی مزاحمت ‌آور باشد، اما معمولاً با اقداماتی مانند پیاده‌روی و فعالیت‌های ورزشی، این مشکل قابل کنترل است.
همچنین، عمل اسلیو معده ممکن است نیاز به تغییرات بزرگی در رژیم غذایی و سبک زندگی داشته باشد که برخی افراد ممکن است با مشکلاتی مانند محدودیت‌های غذایی و تغییر عادات روزمره مواجه شوند. این موضوع می‌تواند برای برخی افراد ناراحت‌کننده باشد و نیاز به تلاش و پشتکار برای تطبیق با تغییرات داشته باشد.

بیشتر بدانید: اگر می خواهید در مورد بهبودی سریع جای عمل اسلیو معده بیشتر بدانید و جای بخیه عمل اسلیو معده چگونه است؟ کلیک کنید.

بعلاوه، در صورت عدم رعایت توصیه‌های پزشکی و فعالیت‌های بعد از عمل، ممکن است ریسک عود بیماری یا افزایش وزن مجدد وجود داشته باشد. این مسئله نشان می‌دهد که پس از عمل اسلیو معده، نیاز به رعایت دقیق توصیه‌های پزشکی و ادامه فعالیت‌های فیزیکی و رژیم غذایی مناسب بسیار حیاتی است.

در نهایت، برخی از افراد ممکن است با مشکلات روانی مانند افسردگی یا اضطراب پس از عمل مواجه شوند که نیازمند مشاوره و پشتیبانی روان‌شناختی می‌باشد. این نکته نشان می‌دهد که علاوه بر جنبه‌های فیزیکی، نیاز به مراقبت و پشتیبانی روانی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

سخن آخر تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده اند

تصمیم گیری برای انجام اسلیو معده یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین اقداماتی است که شما می‌توانید جهت بهبود شکل ظاهری بدن خود انجام دهید و از این طریق علاوه بر افزایش اعتماد به نفس زندگی شاد و لذت بخش‌تری داشته باشید با انجام اسلیو شما ۸۰ درصد معده خود را از دست می‌دهید بنابراین مقدار مواد غذایی که در طول روز دریافت خواهید کرد بسیار کمتر از گذشته خواهد شد.

این می‌تواند کمی نگران کننده به نظر برسد اما خواندن تجربیات عمل اسلیو معده نی نی سایت و سایر کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده‌اند میتواند مشاوره و راهنمای خوبی برای شما در زمینه جراحی چاقی باشد و از طرفی استرس و نگرانی شما را در این زمینه کاهش دهد.

بر اساس تجربیات و نظرات جمع آوری شده از افرادی که اسلیو انجام داده‌اند وجوه مشترک زیادی از جمله تنظیم فشار خون، رفع دیابت، بهبود مشکلات قلبی و عروقی، بالا رفتن کیفیت خواب و… مشاهده می‌شود.

البته تمامی این اهداف سلامتی زمانی به خوبی محقق خواهند شد که شما برای انجام اسلیپ به بهترین جراح چاقی در تهران مراجعه نمایید دکتر حامد قدسی عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی هستند که مدارک علمی خود را از دانشگاه‌ های معتبر از جمله دانشگاه استراسبورگ فرانسه کسب نموده‌اند. تعدد عمل‌ های موفقیت آمیز رضایت بیماران و بهبود کیفی سطح زندگی آنها همگی مهر تاییدی بر این ادعاست.

سوالات متداول تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده اند

1- تجربیات عمل اسلیو معده نی نی سایت و کسانی که اسلیو انجام داده‌اند تا چه اندازه میتواند به تصمیم گیری بیماران چاقی کمک کند؟

مطالعه وخواندن تجربیات عمل اسلیو معده نی نی سایت و سایر افرادی که عمل اسلیو معده انجام داده‌اند باعث می‌شود تا شما بتوانید به دور از هرگونه تبلیغ یا ادعایی در مورد مزایای اسلیو برای سلامتی خود بیشتر بدانید. حتی اگر انجام این عمل باعث ایجاد عارضه در فردی شده باشد شما بهتر می‌توانید علت عارضه را درک کرده و از وقوع آن برای خود پیشگیری کنید.

2- چگونه می‌توان به تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده‌اند دست پیدا کرد؟

شما می‌توانید به صورت حضوری با این افراد ارتباط برقرار کرده یا از طریق تجربیات عمل اسلیو معده نی نی سایت، رسانه‌های مجازی و سایت‌های مختلف می توانید به اطلاعات مفیدی در این زمینه دست پیدا کنید.

3- آیا تجربیات عمل اسلیو معده نی نی سایت، منبع خوبی در مورد این نوع جراحی چاقی است؟

خواندن تجربیات، رضایت و حتی پشیمانی بعد از عمل اسلیو معده نی‌ نی سایت تنها یکی از راه‌های تحقیق شما در مورد این تکنیک کاهش وزن است. شما باید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به جراح چاقی معتبر و شناخته شده مراجعه کرده تا در مورد جزئیات عمل آگاهی بیشتری کسب نمایید.

منابع

https: //my.clevelandclinic.org

https: //cerbariatrics.com/

 

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
درباره دکتر حامد قدسی
متخصص لاپاروسکوپی پیشرفته و جراح چاقی، دوره تکمیلی از استراسبورگ فرانسه، عضو انجمن بین المللی جراحان چاقی IFSO

پست های مرتبط

2 دیدگاه دربارهٔ «تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده اند»

 1. سلام اقای دکتر قدسی ممنون بابت مقاله خوبتون و توضیح عالی در مورد تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده اند
  سوالی داشتم خدمتتون ایا میشه از تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده اند استفاده کرد و از عمل اسلیو معده نترسیم؟
  بنده از آنجا که وزن بالایی دارم میخوام لاغر بشم و عمل اسلیو معده انجام بدم

  1. سلام و درود
   بله می توان از تجربیات کسانی که عمل اسلیو معده انجام داده اند پرسید و از تجربیات آن ها استفاده کرد ولی از آنجا که آناتومی بدن و میزان پاسخ بدن به انواع بیماری ها و عمل ها برای هر شخص می تواند متفاوت باشد.
   شما می توانید برای دریافت نوبت مشاوره با شماره تماس حاصل کنید تا راهنمایی کامل خدمت شما ارائه شود.
   شماره تماس: ۰۹۹۳۱۴۶۶۳۸۸
   از اینکه در نظر سنجی شرکت کرده اید تشکر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *